Jak chudnę z Trizerem


Trizer to produkt, którego zadaniem jest wspomaganie spalania tkanki tłuszczowej. Skład produktu jest imponujący, dzięki czemu nie tylko nie szkodzi organizmowi, ale również poprawia jego funkcjonowanie.

Wiele osób nie chce sięgać po produkty, które są tzw. spalaczami mając obawy, że zawierają one dużo kofeiny. W składzie Trizera rzeczywiście znajduje się ten składnik, jednak jego ilość jest bardzo rozsądna, zatem z pewnością nie przyniesie szkód organizmowi. Należy wspomnieć, że w produkcie poza kofeiną znajduje się także mniszek lekarski, czyli roślina, która pozytywnie wpływa na ludzki organizm, ponieważ pomaga mu w utrzymaniu odpowiedniej gospodarki mineralnej. W skład produktu wchodzi również pokrzywa, która jest ogólnie znana z właściwości pomagających usprawnić pracę dróg moczowych. O jakich jeszcze składnikach zawartych w Trizerze należy wspomnieć? Przede wszystkim o dużej ilości witamin o różnorodnym działaniu.

Mowa między innymi o witaminie B6, która wspomaga pracę serca oraz układu krwionośnego. W skład produktu wchodzi także witamina B7, która doskonale wpływa na wygląd skóry. Nie można nie wspomnieć również o witaminach D oraz E. Pierwsza z nich jest znana przede wszystkim z tego, że wzmacnia układ odpornościowy. Witamina E pomaga usunąć z organizmu wszystkie szkodliwe substancje.

Dużą zaletą produktu jest fakt, iż jest on sprzedawany w pakiecie, w którego skład wchodzą tabletki Trizer oraz 30 – dniowa dieta. Co ważne dieta jest dopasowana do indywidualnych potrzeb konsumenta. Jest to możliwe, ponieważ po zakupie suplementu klient może wypełnić specjalną ankietę, na podstawie której dietetycy FitLabs układają dietę. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwa jest szybka, ale zdrowa, utrata zbędnych kilogramów bez konieczności stosowania głodówek, czy zmuszania się do jedzenia nielubianych potraw. Warto wspomnieć, że przez okres 30 dni konsument może kontaktować się za pośrednictwem internetu z dietetykami, którzy rozwieją jego wszelkie wątpliwości. Oczywiście należy sobie zdawać sprawę, że Trizer jest zestawem, dlatego też, by osiągnąć pożądane efekty konieczne jest jednoczesne przyjmowanie tabletek oraz stosowanie się do diety.


Trizer - moja opiniaPowiem szczerze – byłam sceptycznie nastawiona do tego produktu. Wiązało się to głównie z wcześniejszymi rozczarowaniami, bo – jak wiadomo – na rynku roi się od produktów mających wspomagać odchudzanie. Na przestrzeni około pięciu lat skorzystałam z kilku z nich i efekt był ledwo zauważalny. Miałam obawy, że Trizer to kolejny produkt, który dużo obiecuje, ale nie przyniesie efektów. Teraz przyznaję, że się myliłam.

Na zakup Trizera zdecydowałam się 4 miesiące temu. Skusiło mnie wiele pozytywnych opinii jakie znalazłam w sieci. Zapoznałam się ze składem produktu, stwierdziłam że nie może mi zaszkodzić, dlaczego więc nie spróbować?

Po miesiącu stosowania Trizera i skomponowanej specjalnie dla mnie diety schudłam 4 kg. Byłam bardzo zadowolona z tego wyniku. Do teraz schudłam 11 kg. Co najważniejsze – po trzech miesiącach stosowania produktu postanowiłam zrobić sobie przerwę. Chciałam być pewna, że efekty są trwałe i nie grozi mi efekt jojo. W czasie miesięcznej przerwy okazało się, że wszystko jest w porządku, nie przytyłam ani kilograma (dalej starałam się odżywiać racjonalnie). Kilka dni temu wróciłam do stosowania Trizera, ponieważ chciałabym zrzucić jeszcze kilka kilogramów i osiągnąć moją wymarzoną wagę (59 kg). Szczerze polecam Trizer osobom, które zmagają się z nadwagą, musicie jednak pamiętać, że to produkt dla osób zmotywowanych, które będą stosować się do ułożonej diety.

źródło: https://gubimykilogramy.pl/trizer/

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Zalety i wady pracy na stojąco - poznaj biurka regulowane

Nowy Domownik